Prípravné kurzy na prijímacie skúšky

vychovneObchodná akadémia Považská Bystrica organizuje pre uchádzačov o štúdium na škole prípravné kurzy na prijímacie skúšky.

Kurz zo slovenského jazyka a literatúry sa uskutoční 28. apríla 2014 od 14.30 a kurz z matematiky 29. apríla 2014 od 14.30. Oba kurzy budú trvať približne 90 minút a sú bezplatné.

V prípade záujmu je potrebné sa prihlásiť na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript." data-mce-href="mailto:<a href="mailto:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript."><a href="mailto:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., resp. na čísle 042/432 3842.</span></p>"</p>"