Učíme prakticky

Školský rok 2017/2018 opäť ponúkne žiakom priestor na ich vlastnú sebarealizáciu. Ústredným motívom tohto roka je učíme prakticky. Ten vystrieda dúhový rok, rok tradícií a rozprávok, hľadania talentov a múdrostí. Snažíme sa napĺňať myšlienku, že škola by nemala byť len miestom učenia, ale aj hry a zábavy. Deťom sme sa znovu rozhodli spestriť vyučovanie tematickými dňami, vďaka ktorým približujeme školu reálnemu životu.

Učíme sa pre život. Takéto dni vychovávajú zo žiakov nielen tvorivé osobnosti, ale i tímových hráčov. V septembri budeme športovať s radosťou, v októbri bude škola plná vôní, v novembri si budeme plniť cestovateľské sny, december bude večerom tisícich prianí, v januári budeme tkať pavučiny priateľstva, vo februári pripravovať darčeky za „babku“, marec sa bude niesť v znamení hľadania kľúčov od pevnosti Boyard, v apríli sa budeme dotýkať Zeme, máj bude viazaním kytičiek pre mamičky a školský rok zakončíme olympijskými hrami. Celá škola zažije spolu veľa zábavy. Chlapci a dievčatá dostanú počas nasledujúcich mesiacov príležitosť rozvíjať svoju kreativitu.

Začíname!