Učiteľ náboženskej výchovy

Riaditeľstvo ZŠ na Ulici Eliáša Lániho v Bytči prijme na zástup za MD kvalifikovaného učiteľa náboženskej výchovy s predpokladaným nástupom od 4. 9. 2017.

Podmienky prijatia: v zmysle platnej legislatívy. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Životopis s kontaktnými údajmi zasielajte do 22. 6. 2017 na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

K žiadosti o pracovnú pozíciu je nutné pripojiť aj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Učiteľ nižšieho sekundárneho vzdelávania

Riaditeľstvo ZŠ na Ulici Eliáša Lániho v Bytči prijme na zástup za MD kvalifikovaného učiteľa s aprobáciou BIO, DEJ, ANJ s predpokladaným nástupom od 5. 9. 2016.

Podmienky prijatia: v zmysle platnej legislatívy.

Životopis s kontaktnými údajmi zasielajte do 10. 6. 2016 na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..